Hakkımızda

Misyonumuz

HediyeKulvari genel olarak müşterilerine sorunsuz  hizmet sunmayı misyon edinmiştir. “Sorunsuz” kelimesinde anlatılmak istenen sitemizin sürekli yayında olması, maillerinizin sürekli kontrol edilmesi ve fiyat ilkemizin her zaman sizin kazancınız doğrultusunda olmasıdır. Misyonumuz gereği aldığınız ürün veya ürünler için en uygun paketleme ve kargolama seçenekleri kullanılarak hizmet verilmektedir.HediyeKulvarı‘nın “Garanti” kapsamında SSL uzantılı güvenlik paketi ile alış verişlerinizi kredi kartınızla  rahatça yapabilirsiniz.

Vizyonumuz

HediyeKulvari verdiği hizmetlerin kalitesi sayesinde ilerleyen yıllarda Türkiye´nin en bilinen web sitesinden biri  olmayı ve böylece hizmetlerini daha fazla kişiye ulaştırmayı amaçlamaktadır. Özellikle uzun süre müşterilerini elde tutmak ve sitemizi 7 gün 24 saat ve 365 gün yayında bulundurmak çok önemlidir. HediyeKulvari sunduğu kaliteli hizmetler sayesinde Türkiye'nin aranan firmalarından olacaktır.

Fiyat Politikamız

HediyeKulvari belirlediği fiyat politikası sayesinde müşterileri memnuniyetini zirveye taşımaktadır. Fiyat politikamız sayesinde aldığınız bir ürünün fiyatı bugün ne ise yarında aynı kalacaktır. Üstelik alınan ürünlerde her zaman müşteri lehine değişmektedir.

Kalite Garantisi

HediyeKulvari müşterilerine aldıkları hizmetin hep aynı kalitede kalacağını garanti etmektedir..

Firmanın Kuruluşu

HediyeKulvari ´nın kuruluşu, Türkiye´de verilen kişiye özel ürünler kapsamında geniş bir yelpaze saha oluşturup sizlere hizmet vermeye başlamıştır. 1 yıl hazırlık sürecinden sonra 2012 yılında çalışmalarına başlamıştır.

Firma Geçmişi

HediyeKulvari bir KOPYALAMA ÜRETİM markasıdır. ABP AJANS bunyesi altında 1999 yılında ticari hayatına başlamıştır.