Anneye ideal hediye analizi

Yazan Ayhan 15/09/2016 0 Yorum Alışveriş,Teslimat,Markalar,Yeni Ürünler,

“Ne gerek vardı çocuğum, çok masraf yapmışsın. Çok sevdim ama gerçekten çok güzel bir hediye seçmişsin.”

Her Anneler Günü’nde bu cümleleri duyuyorsanız sizi bir gerçekle yüzleştirelim: Annelerin bu özel günde kendilerine alınan hediyeye her zaman çok seviniyor gibi görünmesi, gerçekten çok sevindikleri anlamına gelmiyor. Her annenin zevkleri ve beklentilerinin ayrı olduğu gerçeğinden yola çıkarak sizler için Anneler Günü hediyesi seçmenize yardımcı olacak “anne tiplerine göre ideal hediye analizi”ni hazırladık.

 

1- Özel baskılı mesaj yazılabilen duvar saati

 

1- Geleneksel anne

Duvar Saati

Canım annem her türlü sevgiyi hak ediyor, annelik ve fedakarlık konusunda master yapmış, çocuklarını ve ailesini zirveye çıkartmak için her türlü zorluğa direnmiş biri olarak en güzel hediyeyi hak etmedimi.  E artık yeni bir hediye alma zamanı geldi.

 

2- 70’lerin hippisi çılgın anne

 
2- 70’lerin hippisi çılgın anne

- Yuvarlak çerçeveli gözlük

70’lerin ruhunu tamamen yansıtmasa da o yıllardan izler taşımaya devam eder, gittiği her ortamda neşesiyle dikkatleri çeker. Yuvarlak çerçeveli gözlük ile nokta atışı bir hediye seçimi yapmış olacaksınız.

 

3- “Masraf olmasın” annesi

 
3- “Masraf olmasın” annesi

- Eski fotoğraflarınız için şık bir albüm
Bir hediye alsanız en az 10 kez “ Ne gerek vardı, en büyük hediyem sensin çocuğum.” der. Pahalı, cafcaflı hediyeler sevmez, gereksiz masrafa gelmez. Ona şirin, anlamlı bir fotoğraf albümü alabilirsiniz.

 

4- Modern anne

 
4- Modern anne

- Akıllı telefon

Teknoloji konusunda sizinle yarışacak seviyeye gelen modern annemiz, yaptığı yemekleri Instagram’da paylaşarak akranlarına havasını atmaya devam ederken telefonunda başlayan donmalar ya da çözünürlüğü artık beklentileri karşılayamayan kamerası, belki de yeni telefon almanız için size sinyaller veriyordur.

 

5- Sanat aşığı anne

 
5- Sanat aşığı anne

- Gramofon

Alışveriş mekanı olarak otantik ara sokaklar, sahaflar onun için zamanın su gibi akacağı yerlerdir. Öğlen kahvesini yudumlarken gramofondan yükselen ve ruhu okşayan bir şarkı onu mest eder.

 

6- Genç anne

 
6- Genç anne

- Stiletto

Modayı takip etmeye devam eder, şıklığından ödün vermez. O anlamlı günde stiletto ayakkabıyla kombinini tamamlayın.

 

7- Temizlik hastası anne

 
7- Temizlik hastası anne

- Aşırı çekiş güçlü elektrikli süpürge

Ne kadar temizlese de dönüp baktığında yerler hep aynıdır. Anneler büyük düşünür. Her evde elektrikli süpürge vardır ama onlar en iyisine layık.

 

8- Otoriter anne

 
8- Otoriter anne

- Güdümlü ev terliği

İçinde emekli bir asker barındıran otoriter annelerin söylediği her şey kanun hükmündedir. Sözünden çıkarsanız zulmüne hazır olun. Onun için en uygun hediye tabii ki ev terliği! Ürünü üzerinizde denemesini istemiyorsanız hediyeyi verdikten sonra hızlıca uzaklaşın.

 

9- Sportif anne

 
9- Sportif anne

- Pilates topu

“Şu yanlarım olmasa zayıfım aslında.” diyen ve azimle spor yapan, pilates konusunda uzmanlık kazanmış sportif annenizi sevinçten çılgına döndürmek isterseniz yeni bir pilates topu harika bir seçim olabilir.

 

10- “Gün”lerin yıldızı anne

 
10- “Gün”lerin yıldızı anne

- Yemek kitabı
Sırlarla dolu tariflere sahip ve yemeklerinin içeriğiyle ilgili soruları kıvrak cevaplarla geçiştirerek kendinden başkasının faydalanmasını istemeyen, çevresinde yemeklerin “rock star”ı olarak tanınan bir anneye sahipseniz mutfak repertuarını geliştirecek bir yemek kitabı ile günlerde olgunlaştırdığı şöhretine şöhret katarak onu mutlu edebilirsiniz.

 

11- Kokoş anne

 
11- Kokoş anne

- Makyaj malzemesi

Pastel renkler konusunda ihtisas yapmış ve evden makyaj yapmadan kesinlikle dışarı adım atmayan “kokoş” bir anneniz varsa onu neyin mutlu edeceğini biliyor olmalısınız.

 

12- Keyif düşkünü anne

 
12- Keyif düşkünü anne

- Kahve makinesi

Anneniz için keyif dediniz mi akan sular duruyorsa ve onu köşesinden kaldırmak her geçen gün zorlaşıyorsa keyif düşkünü bir anneniz var demektir. Keyfin yanında da bol köpüklü bir kahve iyi gider. Keyfine keyif katacak bir kahve makinesi onun için ideal!

 

 

Kaynak: Onedio

Yorum Yap